Motywacja

Dzień Kobiet

Witajcie kochani,

dziś Dzień Kobiet 🙂

Dzień szczególny, w którym kobiety otrzymują życzenia, kwiaty, czekoladki. Kiedyś w tym dniu kobiety dostawały paczkę rajstop i goździki. Śmiesznie, ale cudownie, że i wtedy mężczyźni pamiętali o kobietach w domach, miejscach pracy.

Kobiety są niesamowite, chociaż nie zawsze tak myślałam. Z reguły zazdrościłam, obawiałam się, że każda z nich to potencjalna rywalka, w każdej możliwej dziedzinie życia. Czułam, że kobiety są dla mnie zagrożeniem. Dlatego wolałam towarzystwo mężczyzn i w takim się obracałam. Dlatego nie miałam przyjaciółek, babskich spotkań, odwiedzin na kawki, ciasteczka i takie tam. Miałam za to męskie towarzystwo motocyklowe. I dobrze mi było. Lubiłam to towarzystwo. Było śmiesznie, bez pitolenia, same konkrety.

Z czasem okazało się, że brakuje mi jednak kobiecego towarzystwa. Okazało się również, że nie potrafiłam stworzyć fajnej, wartościowej relacji z żadną kobietą. Nie potrafiłam się zaprzyjaźnić, nie umiałam gadać o pierdołach, nie lubiłam żalić się na mojego faceta i mówić, jacy wszyscy faceci są beznadziejni. Na całe szczęście miałam wokół siebie wspaniałych ludzi, szczególnie tych z pracy, którzy sami zaczęli nazywać się moimi przyjaciółmi. Do dziś mamy świetny kontakt. A oprócz tego okazało się, że są wokół mnie kobiety, które podobnie jak ja potrzebują tego kontaktu. To niesamowite, jak życie potrafi się pięknie poukładać.

Czego w tym dniu życzę kobietom? Tego, co sobie!

DROGIE KOBIETY,

ŻYCZĘ WAM DUŻO SIŁY, ŻEBY SPROSTAĆ WSZYSTKIM WYZWANIOM,

DUŻO ZDROWIA, ŻEBYŚCIE MOGŁY BEZ ŻADNYCH PRZESZKÓD ROBIĆ TO, CO CHCECIE,

DUŻO ODWAGI, NA REALIZACJĘ MARZEŃ,

DUŻO MIŁOŚCI, ŻEBYŚCIE KOCHAŁY I CZUŁY SIĘ KOCHANE,

DUŻO UŚMIECHU, ŻEBY NIGDY NIE OPUSZCZAŁ WASZEJ TWARZY,

DUŻO RADOŚCI I SZCZĘŚCIA, ŻEBY ŻYCIE BYŁO PRZEPEŁNIONE TYLKO SZCZĘŚCIEM,

ŻEBYŚCIE WIEDZIAŁY, CZEGO CHCECIE, ŻEBYŚCIE SIĘ REALIZOWAŁY I POKAZYWAŁY NASZĄ MĄDROŚĆ I SIŁĘ

JESTEŚCIE TEGO WARTE 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *