Moje książki

Premiera książki”Przyjaciółki z podwórka i tajemniczy tunel”

Witajcie kochani,

niebawem premiera mojej pierwszej z serii trzech książki “Przyjaciółki z podwórka i tajemniczy tunel”. Drukarnia ma doręczyć książki w terminie 22-25 marca br. Czy 26 marca ruszę ze sprzedażą? Nie wiadomo, ponieważ drukarnia ma bardzo dużo zamówień i nie wiedzą czy się wyrobią. Niestety takie są terminy 🙁 Jednak jestem pełna dobrych myśli, a podekscytowanie sięga zenitu.

Powiem szczerze, że cały ten proces wymaga niezwykłej cierpliwości. Staram się wszystko ogarnąć. Wszystko, żeby każdy mógł jak najszybciej kupić książkę, z jak najlepszą opcją dostawy, nie za drogo. Sklep ruszy już niebawem. Będzie to sklep internetowy, gdzie będzie można książki zakupić. Na chwilę obecną będzie możliwość zakupu książek fizycznych, ale myślę też o tym, żeby w przyszłości zrobić e-book. Wiem, że wiele osób z tego korzysta i jest to szybkie rozwiązanie, jeśli ktoś nie ma ochoty czekać na dostawę kilka dni.

Wczoraj dostałam z drukarni przesyłkę z plakatami i zakładkami do książek. Są piękne, kolorowe, bardzo zachęcające. Nie mogę się napatrzeć na kolory, które przyciągają wzrok, aż chce się poznać te bohaterki. Wymyśliłam sobie, że zakładki będą trzy, na każdej inna bohaterka- jedna z Polą, druga z Emilką, trzecia z Amelką. Wygląda to świetnie. Naprawdę jestem szczęśliwa i cały czas się uśmiecham. Zastanawiam się co to będzie jak książki do mnie dotrą, chyba oszaleję ze szczęścia.

Muszę Wam też napisać, że drukarnia, z którą podjęłam współpracę to strzał w dychę. To drukarnia BZGRAF z Białegostoku. Wysłałam zapytania do kilkunastu, ale to jak zajęto się mną w tej drukarni, przebiło wszystkich. Pani Elżbieta Radziszewska, która pracuje w dziale obsługi klienta, jest prawdziwym opiekunem. Ja mam fioła na punkcie obsługi klienta, z racji mojego 16-letniego doświadczenia zawodowego właśnie w tym obszarze. Wiem, jak klient powinien być obsłużony, czego oczekuje, a czego nie należy robić. Zawsze przestrzegałam najwyższych standardów, jeśli chodzi o obsługę. Tego też oczekuję idąc do sklepu, restauracji czy innego lokalu, lub korzystając z serwisów zakupowych w internecie.

Cały czas obmyślam komu wyślę książki na zachętę, jak to zapakuję, jakie koperty wybrać, a może lepiej kartony? Czy dać wstążki, a może pakować w papier? Czy pisać dedykację? A może ktoś sobie nie będzie życzył? Czy dołączać karteczkę z indywidualną dedykacją. Opcji jest milion i szczerze- już mi czacha dymi. Mam pomysły, teraz zostaje tylko realizacja. Zakupiłam już parę rzeczy na próbę. Wszystko sprawdzę. Zobaczę jak to będzie wyglądać. Co będzie lepsze, co bardziej funkcjonalne, ale też żeby było ładne. Pamiętam też o tym, że to ma być dla dzieci, więc musi być dziecięce. I tu budzi się moja wyobraźnia- z czego ja, jako dziecko, bym się ucieszyła? Co spowodowałoby uśmiech na mojej twarzy? Tak na pierwszy rzut oka! Cudowne to jest! Nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła sprawić dzieciom radość.

Na swoich mediach społecznościowych, na FB i IG na profilu @jestem_tego_warta, staram się przybliżyć Wam bohaterki książek, piszę o czym książki opowiadają. Mam nadzieję, że choć trochę Was to zainteresowało. Wiem już z opinii osób, które czytały książki, że czekają na kolejne części- zarówno dzieci, jak i dorośli. Czyli chyba jest w nich coś fascynującego?! Wrrrrrróóóóććććć…. na pewno jest w nich coś fascynującego!!!!!!

Jeśli chodzi o sprzedaż, stworzę na stronie możliwość odbioru własnego. I rozumiem to tak, że będąc w moim rodzinnym mieście jestem w stanie podrzucić książkę na jego terenie, to dla mnie nie problem. Chyba, że zamkną totalnie ruch i nie będę w stanie do Was dotrzeć. Jeśli będę w Poznaniu, a jestem zazwyczaj raz w miesiącu, również mogę dostarczyć książkę, jadąc po drodze przez Bnin, Kórnik, Gądki czy gdzieś do Centrum, jednak nie dalej niż Stary Browar. A jeśli będziecie chcieli opcję dostawy to postaram się wysyłać jak najszybciej, i wybrałam InPost. Ja z tej firmy jestem zadowolona, wysyłałam już nie raz, odbierałam z paczkomatu, dostawałam do domu i stwierdzam, że firma jest godna polecenia.

Mam nadzieję, że informacja o książkach rozniesie się po całej Polsce, a może po Europie, a nawet całym świecie! Takie jest moje marzenie. Tego sobie życzę. Ale przede wszystkim życzę Wam wszystkim dobrej zabawy podczas czytania, dzieciom uruchomienia wyobraźni i wejścia w ten niezwykły świat trzech przyjaciółek, które odkryły zupełnie inny świat. Myślę, że każde dziecko chciałoby przeżyć takie przygody, a w wyobraźni jest to możliwe. Magia, która się zadzieje sprawi, że dziewczynki w każdej kolejnej książce będą przeżywać niesamowite przygody w różnych zakątkach świata, a nawet w innej czasoprzestrzeni.

Ciekawi??? Jeszcze chwila cierpliwości 🙂

Książki są warte czekania 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *