Moje książki

“Przyjaciółki z podwórka i tajemniczy tunel”. Niebawem premiera!!!

Witajcie kochani,

pisałam Wam już o moich książkach, które napisałam i postanowiłam sama wydać. Powoli cały proces zmierza ku końcowi. Jestem bardzo podekscytowana, ale też co jakiś czas dopada mnie krytyk wewnętrzny, o którym Wam pisałam i wmawia mi, że nic nie sprzedam, że nie powinnam się tym zajmować, tylko poszukać pracy na etat i żyć “normalnie”.

Walczę z krytykiem, a raczej staram się dziękować mu za “dobre rady”, ale jeśli to nie jest konstruktywna krytyka to ja oddalam te myśli od siebie. Mam sporo jeszcze do zrobienia, żeby dopiąć książki, sklep, regulaminy i wiele innych papierkowych spraw.

Nadal nie mogę uwierzyć, że jestem już tak daleko w całym procesie wydawniczym. Ilustracje, które zostały zrobione przez Izabelę Madeję są przepiękne, kolorowe, aż chce się patrzeć na nie. Mam wrażenie, że obudziłam w sobie wewnętrzne dziecko, które zawsze marzyło, było ciekawe świata, wyobrażało sobie jakby było wspaniale mieć magiczne przedmioty, przeżywać różne przygody i poznawać tajemniczy świat magii.

Spójrzcie na samą tylko okładkę pierwszej części “Przyjaciółek z podwórka”, jest piękna. Reszta ilustracji zostanie moją słodką tajemnicą. Przynajmniej na tą chwilę, ponieważ kiedy już będziecie mogli nabyć książki, będziecie mogli sami się przekonać jak one wyglądają.

Wszystkie ilustracje, które będą w książkach, narysowała Izabela Madeja, ja starałam się nakreślić jak najlepiej potrafiłam to, jak mają one wyglądać i co ma się na nich znaleźć. Podziwiam szczerze talent Izabeli, Jej niesamowitą intuicję, piękną kreskę, wyobraźnię, umiejętność słuchania. Jestem zachwycona współpracą z tak zdolną ilustratorką i wiem, że będziemy współpracować przy kolejnych częściach, ale też przy innych bajkach dla dzieci, które mam zamiar napisać.

Mam nadzieję, że będziecie ze mną na premierze, wesprzecie i zakupicie książki dla siebie, swoich dzieci, dzieci znajomych lub jakichkolwiek innych dzieci, które są Wam bliskie.

Im więcej myślę o “Przyjaciółkach”, coraz bardziej przekonuję się, że dorosłe osoby, mające wyobraźnię, lubiące magię i tajemnicze przedmioty, również będą miały ogromną frajdę z czytania moich książek, i będą równie ciekawe co będzie dalej. Pamiętajcie, że każdy z nas…

…JEST TEGO WART 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *