Marzenia się spełnia,  Moje książki

Premiera trzeciej części “Przyjaciółki z podwórka i tajemniczy starzec”

Witajcie kochani,

jeeeesssstttt……trzecia część 🙂 Siedzę i uśmiecham się do siebie 🙂 Jestem szczęśliwa 🙂 Słucham Sanah “Ale jazz!”, ten utwór mnie prześladuje, ale jest tak pozytywny, że mam ochotę słuchać go i słuchać.

Właśnie dziś dotarła do mnie dostawa trzeciej części “Przyjaciółek z podwórka” o tajemniczym starcu. Kolejne moje dziecko, które ujrzało światło dzienne. W pierwszej części przyjaciółki znalazły tajemniczy tunel, o którym opowiadał im zawiadowca na starej, opuszczonej stacjo kolejowej. W drugiej części dziewczynki sprawdzały czy znaleziony nad morzem przez Polę bursztyn ma jakieś magiczne moce. A w tej części przyjaciółki spotykają tajemniczego starca, który opowiada im historię swojego życia, jak również opowiada o swojej zmarłej żonie. Jaki to ma związek z tunelem i bursztynem? Dowiecie się w tej trzeciej części.

Wiem, że każdy kto czytał dwie pierwsze części na pewno będzie ciekaw trzeciej i dalszych losów przyjaciółek. Książeczki są piękne, kolorowe i przyciągają wzrok, ale też mają ciekawą historię, co sprawia, że dzieci mogą przenieść się w tajemniczy świat, magiczny. To świat, który dzieci uwielbiają. Każde dziecko marzy o znalezieniu magicznego przedmiotu, o magii, która pozwoli mu na przygody. Jestem przekonana, że wam się spodoba. Moje przekonanie nie jest spowodowane tylko tym, że to moje książki, ale oparte jest na tym, co słyszę od rodziców i dzieci, którzy czytali już wszystkie trzy części. Musiałam przecież jakoś sprawdzić czy te moje historie są warte wydania.

Uważam, że to była dobra decyzja o wydaniu “Przyjaciółek”. To piękne książki, które wniosą do życia dzieci i całych rodzin wiele dobrego. Może zaczniecie razem czytać, może zaczniecie więcej rozmawiać? Nawet jakby tylko jedno dziecko wyniosło z książek coś dobrego, to i tak się opłaca. Uwielbiam patrzeć na zadowolone i uśmiechnięte buźki dzieci, które dziękują za możliwość poznania “Przyjaciółek”.

Na razie niestety nie będzie kolejnych części, bo mimo, że są w mojej głowie i zostaną spisane, to sprzedaż tych poprzednich części nie idzie na tyle dobrze, żebym mogła kolejne części wydać tak pięknie, jak te trzy pierwsze. A ja chcę, żeby książki były pięknie wydane, nie lubię bylejakości! Na razie myślę o wydaniu kolorowanek z krzyżówkami dla dzieci do tych pierwszych trzech części. Mam już wszystko w głowie, krzyżówki zrobione, więc niebawem będę informować na jakim jestem etapie.

Na razie czytajcie części, które się ukazały i bawcie się świetnie. Wierzę, że tak będzie. Trzymajcie za mnie kciuki, żeby sprzedaż odbiła i żebym mogła dla was dalej pisać, i wydawać dalsze części. A tymczasem polecajcie proszę książki, udostępniajcie, pokazujcie gdzie możecie. Jeśli chcecie, żebym przyjechała do Waszego przedszkola lub szkoły to dawajcie znać, jestem chętna na spotkania autorskie. Opracowuję sobie plan, jak mogłoby takie spotkanie wyglądać, ale jeśli macie sugestie, bo już byliście na takim spotkaniu to dajcie proszę znać. Wszelkie podpowiedzi, sugestie, rady mile widziane. Książki są dostępne w sklepie na www.sklep.jestemtegowarta.pl i w księgarni Eureka w Śremie.

Miłej lektury 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *