Motywacja,  O mnie,  Polecane książki

Dziennik wieloletni, dzięki któremu się rozwijam

Ta wdzięczność jest już oklepana! Tym bardziej, że czasy są okropne, niepewne! Za co tu dziękować? Człowiek wstaje rano i zastanawia się co znowu się tego dnia stanie, co się przytrafi.

Ludzie, którzy nie praktykują jogi, nie medytują, nigdy w to “nie weszli”, nie poznali, nie są w stanie zrozumieć o co chodzi z tą wdzięcznością, o której tak wszyscy mówią!

I wcale się nie dziwię! Rozumiem, że ktoś może chcieć żyć po swojemu, bez tych wymyślonych rzeczy przez jakieś dziwne osoby.

Chcą żyć normalnie! Jak kiedyś!

Ja miałam tak bardzo długo. Chociaż łapię się na tym co jakiś czas, że nie odpowiadają mi pewne zachowania, takie jak ja to mówię “sekciarskie”.

Wspominałam, że nie jestem żadną fanatyczką, więc nie wyznaję czegoś zbyt mocno, nie mam czegoś za co dałabym się pokroić.

Jest jednak coś do czego się przekonałam, i co praktykuję już trzeci rok.

To codzienne wpisy do mojego dziennika wieloletniego 🙏


Dziennik wieloletni to dziennik, który kupiłam u pani swojego czasu, a czego na chwilę obecną nie ma, ale wiem od Klaudyny Maciąg, która jest pomysłodawczynią tego dziennika i autorką, że ma się znowu pojawić w marcu/kwietniu 2023.


Codziennie masz jedno pytanie, na które danego dnia odpowiadasz. Każdy miesiąc rozpoczynasz od pytań i przemyśleń co wydarzyło w minionym miesiącu, co planujesz w przyszłym, co chcesz osiągnąć. Masz pytania na koniec i początek roku. Są też pytania na urodziny, które dają bardzo do myślenia.
Niesamowite jak zmienia się nasze życie. Patrzysz na odpowiedź sprzed roku, dwóch i widzisz jaka zaszła zmiana 👍
Polecam wszystkim, bo wiele możemy się nauczyć, dojść do wielu wniosków, zrozumieć co się wydarzyło na przestrzeni tych lat.
Każdy może sam sobie taki dziennik zrobić.

Dzisiejsze pytanie w dzienniku “Do kogo dzwonisz, aby podzielić się szczęściem?” 🤔 I tu trochę się zmieniło, życie zweryfikowało 👍 Jestem wdzięczna za tych, którzy zostali, którzy są 🙏

Wszystkiego dobrego 🥀

dziennik dziennikwieloletni pisz piszębolubię wdzięczność dziennikwdzięczności jestemwdzięczna codziennepisanie mojewpisy jestem_tego_warta JolaMatuszewska instaklub dzielęsięszczęściem szczęściemmożnasiędzielić podzielsięszczęściem jestemszczęśliwa

p.s. Jeśli szukasz alternatywy do takiego dziennika, polecam dzienniki coachingowe Kamili Rowińskiej, poniżej link do zakupu
http://rowinskabusinesscoaching.com/aff/jolam/sklep/dziennik-coachingowy-365-pyta-od-twojego-coacha/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *