Motywacja

Konferencja dla kobiet “Być kobietą on tour”

1 kwietnia 2023 roku w Starym Browarze w Poznaniu odbyła się konferencja “Być kobietą on tour”. Jest to niesamowita impreza, która daje możliwość spotkania się z fantastycznymi kobietami, mężczyznami, którzy też towarzyszą nam w tej przygodzie. To miejsce, gdzie można poznać wiele ciekawych osób, zaprzyjaźnić się i dobrze bawić. Mnie najbardziej urzekło to, że tę konferencję tworzą kobiety, z kobietami i dla kobiet, że jest tam tyle dobrych emocji, przyjacielskich uścisków, całusów.

Nie byłoby to możliwe, gdyby nie cudowna, najlepsza Marta Klepka, która jest pomysłodawczynią i organizatorką tego wydarzenia. To Ona stworzyła tę konferencję, to Ona wymarzyła sobie, że tak będzie wspierać kobiety i da im przestrzeń do świetnej zabawy, ale też wysłuchania wspaniałych prelegentów.

Marta naprawdę robi wszystko, żebyśmy dobrze się bawiły, ale też były w tym dniu zaopiekowane. Wiedziałam, że będzie sztos, ale nie spodziewałam się, że poprzeczka znów pójdzie mocno w górę. Marta ma to szczęście mieć obok siebie cudowną Dorotę Wellman, więc to też sprawia, że jest niesamowicie.

Organizacja eventu jest bez zarzutu! Parking w Starym Browarze jest bezpłatny, wystarczy w informacji pokazać identyfikator i anulują płatność- to ważne, bo za cały dzień trzeba byłoby trochę zapłacić. Bilet na konferencję to wydatek w wysokości 400zł, ale moi drodzy w tym macie jedzenie- od 8.00 jest kawa, herbata, woda, rogaliki, jabłka, na pierwszej przerwie cały czas dostępne są napoje, do tego sałatki, ciasto, rogaliki, jabłka, naprawdę jest z czego wybierać. Następnie jest lunch, gdzie serwowana jest zupa pomidorowa- bardzo dobra.

Każda z uczestniczek dostaje torbę prezentową, która wypełniona jest prezentami od sponsorów. Tym razem były kosmetyki od Neo Nail, Neo make-up, kremy od Gehwol, maseczka od Sunew Med, gazety “Charaktery” i “HR Business Partner”, wizytownik firmy Wittchen, woda, muffinki, herbaty, zniżki na zakupy. Torby są wypełnione dobrem po brzegi.

Jechałam podekscytowana i ogromnie ciekawa osób, które miały dla nas wystąpić. A program tym razem był niesamowity.

Osobistości, które zawitały tym razem to był totalny Top 🙏
Na pierwszy ogień poszła Lidia Kazen nowa szefowa TVN w rozmowie z Dorotą Wellman 👍 niezwykła kobieta, która ciężką pracą osiągnęła swoje cele. Bardzo spodobało mi się to, że nikogo nie ocenia.
To cecha, która najbardziej przypadła mi do gustu 🥰

Lea Magdalena Pyć-Leszczuk opowiadala o budowaniu swojego życia w obfitości.

Barbara Adamska-Kusz w rozmowie z Martą Klepką doradziła jak zadbać o swoje finanse, a przede wszystkim, żeby zacząć się tym interesować. Uświadomiła kobietom, że rzeczywiście nie myślimy o finansach, bo mąż/partner się tym zajmuje, lepiej na tym zna itd. A w kryzysowej sytuacji okazuje się, że zostajemy z niczym i musimy walczyć, żeby mieć z czego żyć. To ważna lekcja.

Wystąpił też przed nami Łukasz Jemioł ❤️
Człowiek, który działa od lat w modzie, ubiera największe gwiazdy i cały czas potrafi pracować w swoim butiku i doradzać klientkom 🙏 świetny chłopak, który pracuje z pasją, ale potrafi też odpoczywać i uwielbia podróże 😘

Małgorzata Górska mówiła o zarządzaniu sobą w czasie 🙏 to mój ulubiony temat, bo wiem jak jest trudny i ile sprawia ludziom problemów!

Później na scenę wkroczyły kobiety z pasją ❤️ Gabi Prządka, Katarzyna Karpińska, Olga Ślusarczyk, Magdalena Reguska, Aleksandra Mazalon 👍 w rozmowie z Martą Klepką opowiedziały o swojej drodze i życiu z pasją ☝️ niezwykła inspiracją 😘

Dagmara Brzezińska to kobieta, która biznes ma we krwi 🙏
Wiceprezeska InPost 🫶
Piękna, mądra, szanująca siebie kobieta, która mimo wielu życiowych trudności dała sobie radę i wyszła obronną ręką 👍
Jestem pod ogromnym wrażeniem, zaczarowała mnie swoim głosem, swoją historią i przepięknym uśmiechem 👍

Alicja Orzechowska w bardzo poruszającym wystąpieniu dała nam do myślenia “normalni czy nienormalni według norm społecznych 🤔

Omenaa Mensah to kobieta instytucja, kobieta orkiestra, taki Jurek Owsiak w spódnicy 🫶 niezwykła dziewczyna, już od dziecka zmuszona walczyć o siebie.
Mam wrażenie, że dla Niej nie ma rzeczy niemożliwych, co bardzo mi się podoba 😊
“Dlaczego nie zrobić mody na mądry świat?” dawno nie słyszałam nic lepszego ☝️

A jak weszła Iza Kuna to sala rozbrzmiała salwą śmiechu 🤭 to była prawdziwa uczta ❤️ opowieści o rozbieranej okładce, Marku, o tym że jest najlepszą partnerką, matką, kucharką to był sztos 😊 świetna aktorka, ale też normalna kobieta, dziewczyna z sąsiedztwa 🫶

Kiedy wszyscy już wyszli i zostało nas kilka osób Marta powiedziała do mnie, że tym razem nic nie wygrałam 🤔
Marta, wygrałam tym, że mogłam tam być, dostać tyle wspaniałej energii ♥️ a wiesz, że moja obecność była pod znakiem zapytania ☝️
Zaszczytem było siedzieć obok Iza Połońska, Joanna Gacek i sióstr Gołębiewskich 🫶

Jestem szczęśliwa, że mogłam spotkać się z Kasia Jessa, Aga Klatkiewicz, Anita Lipko, Ania Majewska ❤️ i wieloma innymi cudownymi kobietami 😁 że laski mnie wyściskały i dały wsparcie, dmuchnęły w moje skrzydła 🌬️

Jestem wdzięczna 🙏
Dochodzę do siebie, oswajam to wszystko co się wydarzyło 🥰 i…czekam na sylwestra z Lejdis w październiku 😬

Kobiety zachęcam do udziału w konferencji, bo jest po prostu niezwykle inspirująco ❤️ Kolejna konferencja już 14 października w Poznaniu.

Ale najlepiej śledźcie stronę www.byckobietaontour.pl lub po prostu zaobserwujcie profil @byćkobietąontour na Facebooku i Instagramie. Tam znajdziecie wszystkie informacje.
Wszystkiego dobrego 🥀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *