Polecane książki

“Miłość. Ścieżki do wolności” Agnieszka Maciąg

Witajcie kochani,

chciałabym zaproponować Wam jedną z wielu książek Agnieszki Maciąg. O czym może pisać ta piękna kobieta? Piękna zewnętrznie, ale też wewnętrznie. O czym, jak nie o miłości! Agnieszka pisze pięknie o miłości, pewnie dlatego, że otacza się wszystkim co piękne i dobre.

“Miłość jest wielowymiarowa. Pozwól jej płynąć do ciebie i poprzez ciebie do świata. To są życiodajne moce” Agnieszka Maciąg

Agnieszka Maciąg pisze w taki sposób, jakby mówiła do właśnie do Ciebie. Utożsamiasz się z Jej słowami. Książka może być drogowskazem do dobrego i harmonijnego życia. Opowiada o swoim bogatym życiu. O życiu pełnym blasku, podróżach, wybiegach, modzie, splendorze. O tym, jak wbrew pozorom to życie było puste. Jak to możliwe, że ta piękna i doceniana kobieta była nieszczęśliwa? Jak to możliwe, że czuła się zagubiona, była zmęczona? Często jest tak, że osoby z pierwszych stron gazet nie są szczęśliwe, mimo uśmiechu na twarzy. Jak pisze Agnieszka w książce, mimo sukcesów była jak zagubiony wędrowiec, nie widziała w tym wszystkim siebie.

Fascynuje mnie to w jaki piękny sposób Agnieszka mówi o kobietach, o energii kobiet, o tym jaką mamy moc w sobie. Dzięki Niej zaczęłam inaczej siebie postrzegać. Jak pisze Agnieszka, mówi się, że energią żeńską jest energia księżyca. A dlaczego nie energia słońca, która przecież daje życie? Tłumaczy to tak, że księżyc oświetla najciemniejszą noc. Kobiece światło niczym światło księżyca, może oświetlić drogę zagubionemu mężczyźnie.

Agnieszka Maciąg opowiada w książce swoje losy. Opisuje co wydarzyło się w Jej życiu, co miało na Nią wpływ. Opowiada o swojej niepewności, o tym, jak nie wierzyła w siebie, jak wiele rzeczy w młodości sprawiło, że nie potrafiła się odnaleźć w wielkim świecie.

W tej książce Agnieszka zaprasza Cię do swojego życia, żeby pokazać, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Mimo kryzysów, gorszych momentów, poczucia braku sensu, można wejść na drogę rozwoju i głębszej miłości. Agnieszka chce pomóc zajrzeć Ci w Twoje serce i podążyć za jego głosem. Pamiętaj, jak mówi Agnieszka Maciąg, to Ty jesteś centrum Twojego wszechświata, w Tobie jest wszystko.

Agnieszka Maciąg pokazuje, że można żyć miłością nawet wtedy, kiedy jesteś sama, bo to wcale nie oznacza, że jesteś samotna. Można przecież kochać i dzielić się miłością na wiele sposobów. To serce Cię poprowadzi. W tej książce dowiesz się jak kochać, jak żyć miłością, jak stworzyć trwałe relację z innymi, ale też z samą sobą.

Zgadzam się ze wszystkim o czym pisze Agnieszka, bo to mądra kobieta. Podoba mi się stwierdzenie, że im więcej miłości dajesz, tym więcej otrzymasz jej od świata. Odkąd pamiętam mówiło się, że przeciwieństwa się przyciągają, ja zaczęłam w to wątpić. Myślałam o tym w odniesieniu do moich przyjaźni, do mojego związku, do ludzi, którymi się otaczałam, i stwierdziłam, że przyciągają się podobieństwa. Zgodnie z tym, myśląc o dobrych rzeczach, przyciągasz dobro, wysyłając w świat miłość, otrzymujesz miłość. Myśląc o tym, że ludzie są źli, spotykamy na swojej drodze właśnie takich. Dzieje się tak, ponieważ nasze myśli to energia, która przyciąga podobne energie. I jak pisze Agnieszka, Uważaj więc o czym myślisz, bo myśli są źródłem i początkiem tego, czego doświadczamy w rzeczywistości.”

“Kochaj, żyj miłością, bądź miłością” Agnieszka Maciąg

Rozwijaj się, kochaj siebie, dbaj o siebie, bo…

…Jesteś tego warta 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *