Moje książki

“Przyjaciółki z podwórka i tajemniczy bursztyn”, druga część z serii

Witajcie kochani,

dwa dni temu obchodziłam 41. urodziny, a wczoraj rano dostałam niespodziankę. Z samego rana był kurier z dostawą kolejnej, drugiej części mojej książki. Jeszcze pierwsza się nie rozeszła, nie wszyscy jeszcze wiedzą, że taka książka istnieje, a tu już druga część. Myślę jednak, że to dobre rozwiązanie, bo dzieci, te, które czytały pierwszą część, są ciekawe co się dalej wydarzy.

Mam wiele fajnych informacji zwrotnych odnośnie pierwszej części. Dzieci są zachwycone tajemniczym tunelem. Same chciałyby taki znaleźć i pojechać dokąd im się tylko zamarzy. Usłyszałam od jednej małej czytelniczki, że chciałaby pojechać tajemniczym tunelem do Tunezji, bo tam jeździ z rodzicami na wakacje i tam Jej się podoba.

Dzieci są zachwycone historią stworzoną przeze mnie, przygodami dziewczynek i kolorami, które sprawiają, że już na pierwszy rzut oka książka zdaje się być świetną historią. Większa czcionka rzeczywiście się sprawdza, bo dzieciom jest o wiele łatwiej czytać. Poza tym, książki pisane są językiem prostym i zrozumiałym dla dzieci, co też zostało zauważone. Ja jednak bardzo bym chciała, żeby wraz z dziećmi moje książki czytali też rodzice, opiekunowie, dziadkowie. Dziś doręczając drugą część jednej z czytelniczek, usłyszałam bardzo miłe słowa od Jej babci, która powiedziała, że pierwszą część przeczytała dwa razy i tak Jej się podobała, że czeka na kolejne.

Muszę powiedzieć, że takie słowa powodują u mnie uśmiech od ucha do ucha, dają mi takiego kopa, jakiego nie dostanę od żadnego mentora czy coacha. To odbiorca, czytelnik, ma największą moc. To ich przemyślenia, zadowolenie i uśmiech wywołany fajną historią, sprawiają mi największą radość. Powiem Wam, że pisząc “Przyjaciółki z podwórka” chyba nie do końca miałam świadomość jaka to świetna historia. Oczywiście widzę ile muszę zainwestować czasu i pieniędzy, żeby ktoś zauważył moje książki, ale to, co słyszę od tych, którzy już je poznali wynagradza mi wszystko.

“Przyjaciółki z podwórka i tajemniczy bursztyn” to druga część, kontynuacja “Tajemniczego tunelu”. Jak już wcześniej wspominałam każda część kończy się tak, że wiadomo, że będzie kolejna część. W tej drugiej części dziewczynki próbują dowiedzieć się czy bursztyn, który Pola znalazła nad morzem to magiczny kamień, czy zwykłe szkiełko, które morze wyrzuciło na brzeg, albo zwykły kamień. Pojawi się też pewien łobuz, który będzie chciał pozbawić dziewczynki kamienia. Czy mu się uda? Przekonajcie się sami. Książka jest już dostępna na mojej stronie www.jestemtegowarta.pl

A jeśli chcecie usłyszeć trochę więcej o “Przyjaciółkach” i moim spojrzeniu na tą historię, zapraszam na Youtube https://youtu.be/Wa0HDsld8_A

Zapraszam do sklepu, na FB, IG i na Youtube, bo ta historia jest tego warta 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *